Група безпеки котла (в зборі) 1″ NV - 5029 (HT 253)

Все
Опис
Купують разом
Відгуків
0
Питання
0
Код товару: 3607-000035915
Бренд: Quality Professional
Відгуки: 0
1 292.00 грн.

Бонуси нараховуються зареєстрованим користувачам, при купівлі через корзину сайту.

1 бонус = 1 грн.

Бонуси активуються на 15-й день з моменту отримання замовлення, після чого ними можна сплатити до 20% від вартості наступного замовлення.

Баланс можна перевірити в особистому кабінеті в розділі «Бонусні бали».

Бонусні бали: 39
В наявності
Купити в 1 клік:
Опис
Група безпеки котла (в зборі) 1″ NV - 5029 (HT 253)
Група безпеки, призначена для автономних систем водяного опалення та систем нагрівання водонепроникності c з маркуванням до 10 бар.
Група безпеки забезпечує виконання наступних функцій: захист від збільшення тиску в системі; відвід з системи повітря і газів; індикація давності в системі на рівні манометра. В комплекті групи безпеки є автоматичний поплавковий повітряний повітропровід, запобіжний клапан і манометр.
Автоматичний повітрообмінник і манометр приєднуються до корпусу груп безпеки з допомогою обратних клапанів. Це дозволяє монтувати та демонтирувати ці продукти з більшою швидкістю та без опорочення систем.

Група безпеки встановлюється вертикально в будь -якій точці системи опалення вище котла, але бажано в місці з мінімально можливою температурою. На участку трубопроводу від котла до груп безпеки не допускають встановлення запорної арматури, фільтрів та інших елементів, які можуть зменшити його прохідне розходження.

Зливний шланг повинен відповідати діаметру вихідного отвору запобіжного клапана і продовжений таким чином, щоб не створювати перешкод для збору гарячої рідини або пари, а також не наражати небезпеці людей.

В якості ущільнювача для резбових з'єднань використовуйте ФУМ (ПТФЕ - політетрафторетилен), поліамідну нитку із силіконом, льон разом із спеціальними пастами, а також інші ущільнювальні матеріали, що забезпечують герметичність сполук при проектній температурі та тиску теплоносія та узгоджені у встановленому порядку.
Після монтажу групи безпеки необхідно проводити випробування на герметичність. Також необхідно підготувати випробування гідростатичним (гідравлічним) методом відповідно до ГОСТ 25136 та ГОСТ 24054.
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
0
0
0
0
0

Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.

Питання та відповіді

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Група безпеки котла (в зборі) 1″ NV - 5029 (HT 253)
1 292.00 грн.