Фітосвітильник (світлодіодний) 36 W, SEOUL SEMICONDUCTOR-36
Все
Опис
Характеристики
Купують разом
Відгуків
0
Питання
0
Бренд: DIY ELECTRONIX
Бонуси нараховуються зареєстрованим користувачам, при купівлі через корзину сайту.
Баланс можна перевірити в особистому кабінеті в розділі «Бонусні бали».
Бонусні бали: 47
Немає в наявності
Характеристики: (Дивитись усі)
Виробник світлодіодів
Seoul Semiconductor Co
Серія
Seoul Semiconductor
Призначення
Для гроубоксів / Для дому / Для теплиць
Етапи життя рослини
Інтенсивний розвиток / Сходи та початок росту / Універсального призначення
Потужність
36 Вт
Опис
Характеристики:
  • Модель: SEOUL SEMICONDUCTOR – 36
  • Потужність: 36 Вт
  • Повний спектр: 320nm ultraviolet - 740nmRed
  • Цоколь: вилка і дріт довжиною 1 ,5 м
  • Розміри: 120х72х21 мм
  • Стабільна робота при: ± 40 0С.
  • Довжина: 120 см
  • Номінальна напруга : 220В
  • Кількість діодів: 204 шт (білі)
  • Гарантія: 6 міс
Характеристики
Загальні
Призначення
Потужність
36 Вт
Особливості
Виробник світлодіодів
Seoul Semiconductor Co
Серія
Етапи життя рослини
Примусове охолодження
Немає
Наявність лінз
Ні
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.