Фітосвітильник (світлодіодний) 10 W, Samsung LM301B-10
Все
Опис
Характеристики
Купують разом
Відгуків
0
Питання
0
Бренд: !NoName
В наявності
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Виробник світлодіодів
Samsung Electronics Co
Серія
Samsung
Призначення
Для гроубоксів / Для дому / Для теплиць
Етапи життя рослини
Інтенсивний розвиток / Сходи та початок росту / Цвітіння і плодоношення
Потужність
10 Вт
Опис
Характеристики:
  • Модель: Samsung LM301B-10
  • Потужність: 10 Вт
  • Повний спектр: 420nm ultraviolet, 710nmRed
  • Тип світлодіодів: Samsung LM301B
  • Кількість діодів: 42 шт. білі, 6 шт. червоні
  • Номінальна напруга: 220В
  • Стабільна робота при: ± 40°С
  • Вилка та провід довжиною 1,5 м
  • Довжина: 60 см
  • Виробник: Китай
  • Гарантія: 6 міс
Характеристики
Загальні
Призначення
Потужність
10 Вт
Особливості
Виробник світлодіодів
Samsung Electronics Co
Серія
Samsung
Етапи життя рослини
Примусове охолодження
Немає
Наявність лінз
Ні
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.