Акумуляторний шурупокрут FORTE CDR-21ASC
Все
Опис
Характеристики
Купують разом
Відгуків
0
Питання
0
Бренд: FORTE
Бонуси нараховуються зареєстрованим користувачам, при купівлі через корзину сайту.
Баланс можна перевірити в особистому кабінеті в розділі «Бонусні бали».
Бонусні бали: 58
В наявності
Купити в 1 клік:
Характеристики: (Дивитись усі)
Тип акумулятора
Li-Ion
Макс. крутний момент
32 Н·м
Макс. діаметр свердління дерева
26 мм
Макс. діаметр свердління сталі
10 мм
Напруга акумулятора
21 V
Опис
Опис акумуляторного шурупокрута FORTE CDR-21ASC Шурупокрут FORTE CDR-21ASC з акумулятором 2000 мАч ідеально підходить для робіт по дереву, металу та пластику. У моделі встановлений планетарний редуктор підвищеної міцності. Оснащений муфтою регулювання крутного моменту з 0-350/0-1350 об/хв позиціями на вибір. Максимальний момент затягування - 32 Нм. Двошвидкісний редуктор, а також наявність електронного регулювання обертів забезпечують максимальну зручність користування. Інструмент поставляється з двома акумуляторами в зручному транспортувальному кейсі. Переваги: Муфта регулювання обертального моменту з 2 режимами. Знімна металева кліпса для пояса. Індикатор заряду акумулятора. 10 мм швидкозатискний патрон. Електроне регулювання обертів. LED-ліхтарик.
Характеристики
Загальні
Швидкість обертання
Країна походження
Китай
Особливості
Тип акумулятора
Li-Ion
Макс. крутний момент
32 Н·м
26 мм
Макс. діаметр свердління сталі
10 мм
Напруга акумулятора
21 V
Ємність акумулятора
2 А⋅год
Реверс
Є
Регулювання швидкості обертання
Є
Джерело живлення
Акумулятори
Розмірні характеристики
Діаметр патрона
10 мм